Labas!

Džiugu, kad užsukote į MAK Studiją. Mano vardas, Asta, o mano profesija – šeimos psichologė.

Vaikystėje labai mėgau piešti ir žvejoti. Todėl ir savo logotipu pasirinkau pačios pieštą katiną (4 m.), kuris labai mėgsta žuvį. 

Dabar jau nebežvejoju, bet vis dar retkarčiais piešiu ir savo darbe taikau meno terapijos metodus. Taip pat dirbu psichologe darželyje.

Labiau mėgstu stebėti, nei kalbėti. Bet kai pastebiu kažką svarbaus ar įdomaus labai norisi pasidalinti. Iš to noro dalintis ir kilo mintis pradėti rašyti tinklaraštį apie šeimą, apie vaikus, apie tėvus, apie mūsų visų jausmus ir siekius.

Šeima apima visą mūsų gyvenimą: gimstame šeimoje, užaugame joje kaip asmenybės, kuriame savo šeimą ir joje auginame savo vaikus.

Man svarbu, kad vaikai turėtų sveiką ir gražią vaikystę, o svarbiausia, kad užaugtų mylintys, drąsūs, save gerbiantys ir savimi pasitikintys žmonės. Nes jie kurs savo šeimas!

Labai noriu, kad vaikas neliktų vienas tame vingiuotame savęs pažinimo ir priėmimo kelyje. Juk mes: tėvai, broliai, sesės, seneliai, pedagogai ir specialistai, galime padėti vaikui užaugti laimingam surandant savo vietą gyvenime ir realizuojant save kaip asmenybę.

Tikiuosi mano įrašai tinklaraštyje sudomins jus, įkvėps ieškoti atsakymų į jums rūpimus klausimus ir išbandyti kažką naujo.

Linkėjimai

Asta Kundreckaitė